Projekty


V rámci mé práce vymýšlím , z mého pohledu, neobvyklé věci - at již vyhledáváním zajímavých exteriérů, nebo realizuji nápady, které přicházejí časem třeba na základě mého odhadu "díry na trhu" :)

 

FABRIKA

Jedná se o fotografování v industiálních prostorách opuštěných továren. V neobvyklých prostorách zajímavých exteriérů a s využitím převážně DayLight (přirozeného denního světla) vznikají snímky se zvláštní atmosférou. Součástí projektu je vizážistka. Naším cíle jem vytvořit neotřelé a zajímavé fotografie - například žánrové sportovní snímky, snímky s nádechem glamour. Vhodné pro pány i dámy :)

 

SVATEBNÍ BOUDOIR

Předsvatební poloakty , na které v rámci svatebního dne opravdu není čas. Chcete věnovat decentně dráždivé snímky ve svatebním looku ? Máte možnost - skloubila jsem to, co mě baví - fotografování žen a svateb do jedné roviny. Součástí projektu je vizážistka, která Vám dodá potřebný svatební vzhled. Budete upravená jako nevěsta a patřičné doplňky jako závoj, šperky, krajky atd - to vše dodáme.

 

STYLISTKA Linda Radostová

Stylistka Linda je něco jako bonbonek navíc. Linda je schopna obléci Vás na fotografování do žhavých módních trendů, můžete se stát někým zcela jiným. Modely Vám budou zapůjčeny po předchozí konzultaci s Lindou, která vše připraví podle představ, které budete od fotografování mít. Více informací o Lindě (lindaradostova.cz)