O mně


Fotografi jsem studovala na odborném učilišti a pak přestoupila do Prahy na Pražskou fotografickou školu. V té době mi vyšlo v časopisech pár snímků, nicméně jsem se dále fotografování profesionálně nevěnovala, chodila do práce a fotila si jen tak pro sebe do šuplíčku. Po letech jsem se díky popudu své kamarádky a spolužačky Lady vrhla na profesní dráhu. Začala jsem svatební fotografií , která mě okamžitě nadchla, a které jsem propadla a neunikla jí do teď. Postupně přišel na řadu ateliér, rodinné a těhotenské fotky a hlavně ženy.

Snažím se dělat maximum pro to, aby mé fotografie byly přirozené. Abyste na nich byli VY. Proto ani nedoplňuji své fotografie množstvím rekvizit a doplňků a snažím se vyhnout hodinovým doúpravám fotek v počítači. Sázím na vzájemnou komunikaci mezi mnou a Vámi.

Mám ráda nové věci – vyhledávám neobvyklé exteriéry (viz muj projekt fotografování ve fabrice) a stále se snažím snažím vytvořit něco navíc ( viz projekt Svatební boudoir)

Ráda komunikuji s lidmi, jsem ráda s lidmi a jsem ráda mezi lidmi. A od toho se odvíjí všechen můj přístup k Vám a k mé práci. Mám dvě malé děti. Neustále bojuji s časem skloubit práci a rodinu dohromady tak, aby výsledek na obou frontách byl dobrý. Jsem díky tomu přesvědčena, že v tuto chvíli vím, co chci, a za čím si chci jít …

Pokud se rozhodnete se mnou spolupracovat, jsem otevřená jakemukoliv Vašemu nápadu, ráda se nechám překvapit Vaší myšlenkou a největší odměnou pro mě bude naše vzájemná spokojenost.

Těším se na Vás

Alena

.............................

REFERENCE

*HOTEL OSTROV (Ostrov u Tisé) -  pravidelně fotografuji neobvyklá menu zejména pro Grand restaurand festival / žánrové repre snímky hotelu

*RESTAURACE LˇORTICA RISTORANTE PIZZERIA - fotografování interiéru restaurace včetně menu

*VICTORIA GRACE (oděvní firma) - opakující se spolupráce při tvorbě katalogu - fotografování těhotenských šatů (interier x exterier)

*DÁMSKÝ SVĚT (dámský salon) - fotografování interiérů

*PAVEL HOUFEK BAND  (hudební skupina) - fotografování promo fotografií

*TRUBKY ŽABA - fotografování repre fotografií výrobků / produktová fotografie

*JAN ČMEJLA (umělec) - fotografování portfolia mladého pianisty

*MARTIN FERI (umělec) - fotografování skla / produktová fotografie

*KAVÁRNA ORBIS - fotografování postupu výroby sladkých dobrot / žánrové a propagační fotografie

*SENIOR CENTRUM NOVÝ BOR - žánrové / emotivně laděné fotogafie centra určené k propagaci